PROGRESS NIGHT – MILCZENIE OWIEC / Traces to Nowhere / Disposable Soma / + DJ / 23.04.2016 / / 19:00

Już 23 kwietnia mamy przyjemność zaprosić Was na noc pełną progresywnego grania połączonego z mocnym gitarowym uderzeniem! Tego wieczoru zagrają dla Was trzy kapele: Disposable Soma, Traces To Nowhere oraz MILCZENIE OWIEC! Koncerty odbędą się w legendarnym miejscu — dawnym No Mercy, którego sceniczne deski odwiedzały największe gwiazdy alternatywnego grania. 

Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć żadnego fana progresywnego rocka czy dobrego NuMetalu!
Dla spragnionych całonocnej zabawy w takich klimatach — zapraszamy na after, podczas którego będziecie mogli bawić się przy najlepszych hitach muzyki progrockowej i NuMetalowej!

MILCZENIE OWIEC

Milczenie Owiec to melodyjna mieszanka rocka, hard rocka, grunge’u i elementów rocka progresywnego. Teksty mówiące nie zawsze wprost o ciemniejszych stronach ludzkiej egzystencji. W 2005 roku zespół wydał debiutancki album „Twarze” nakładem EMI Music. Po kilkuletniej przerwie powrócili na rynek muzyczny z oficjalnymi singlami zapowiadającymi nowy album: „Bunt”, „Przyjdą tu”, „Ćma” oraz najnowszym „Degradacja”. 26 lutego ukazała się druga płyta zespołu pt. „Niepokoje”, wydana w ramach współpracy z wytwórnią MJM Music PL. Materiał został bardzo dobrze przyjęty przez fanów mocniejszych brzmień oraz opiniotwórczych dziennikarzy muzycznych. Aktualnie zespół promuje nowe kompozycje w ramach wiosennej trasy koncertowej.
https://www.facebook.com/MilczenieOwiec/

TRACES TO NOWHERE

Traces to Nowhere to projekt z Warszawy założony w 2010 roku. Nazwa zespołu to tytuł pierwszego odcinka serialu ‘Twin Peaks’, który stanowi pozamuzyczną inspirację dla członków zespołu. Już od początku istnienia zespół stara się nie zamykać w jednym nurcie muzycznym. Ich muzyka to mieszanina bardzo różnych dźwięków, zaczerpniętych zarówno z post metalu i post rocka, czy industrialu, ale też z szerokopojętej alternatywy, zahaczającej nawet o trip-hop. Dzięki odrzuceniu ram ich twórczość wymyka się schematom, oddając przestrzeń muzyce i słowom. Utwory Traces to Nowhere to przede wszystkim ciężkie, wielowarstwowe kompozycje, wzbogacone o melodyjny wokal.

www.facebook.com/tracestonowhere
www.youtube.com/user/traces2nowhere

DISPOSABLE SOMA

Disposable Soma, z łaciny „Ciało jednorazowego użytku”, teoria w genetyce traktująca o ograniczeniach dążenia do nieśmiertelności. Od roku 2014 używana jako nazwa zespołu z Warszawy. Projekt muzyczny, tworzący progresywnego rocka, składający się z jednorazowych członków: Kingi Eggert, Agaty Kozielskiej, Jana Smolińskiego, Grzegorza Lasonia, Pawła Eggert. Prezentowane utwory intensywnie indukują odczuwanie szerokiego spectrum emocji.
https://www.facebook.com/disposablesoma/

DJ = po koncertach impreza do rana z dźwiękami gitarowego ciosu w klimatach Progress / NuMetal

BIlety: 20 zł / po koncertach wejście 10 zł

wydarzenie na fb