tiktok logo

Pożegnanie Majkiego w VooDoo / 15.10.2019 / stage2 / 16:00

Pożegnanie Majkiego

W związku z tragiczną śmiercią naszego współpracownika i bliskiego przyjaciela Majkiego ( Michal Mike Jaroszewicz)

– informujemy że dnia 15.10.2019 (wtorek) w godzinach 16:00-23:00 odbędzie się spotkanie pożegnalne w Warszawie w VooDoo Club (Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, dawne Bema 65) z którym to adresem Majk był związany od wielu lat

– Urna z jego prochami zostanie wystawiona w klubie od godziny 16:00

– Majki był zawsze wielkim miłośnikiem kotów, zatem zamiast kwiatów prosimy o wsparcie fundacji wspierającej opiekę nad jego ukochanymi zwierzakami (pucha będzie dostępna w klubie)*

– Będzie można również obejrzeć pamiątkowy pokaz zdjęć oraz wypić w barze jego zdrowie (dochód z baru tego dnia również przeznaczamy na wsparcie futrzaków)

*PATRONAT NAD ZBIÓRKĄ przyznała nam znana i lubiana warszawska Fundacja Koteria.org.pl do której trafią zebrane pieniądze ( zachęcamy również do przekazania darów rzeczowych – Fundacji przyda się dobrej jakości karma (zwłaszcza dla kociąt) albo zabawki, które mogą zdezynfekować i z powodzeniem przekazać kolejnym kotom)


W dniu 18.10.2019 r. odbędą się uroczystości pogrzebowe MICHAŁA JAROSZEWICZA ( Michal Mike Jaroszewicz)

Zgodnie z wolą najbliższej rodziny, ostatnie pożegnanie Michała rozpocznie się mszą w Kościele pw. św. Jerzego w Janowie (pow. Sokółka) ul. Kościelna 3, o godzinie 13:00. Następnie urna z prochami zostanie złożona w grobowcu rodzinnym, na pobliskim cmentarzu parafialnym.

Conquiescat in pace