Maiden UniteD (acoustic Iron Maiden tibute band) / 05.11 /

Maiden uniteD projekt odtwarza klasyczne utwory Iron Maiden w nowych aranżacjach akustycznych. I to „… o wiele więcej niż tribute band ”. – jak napisał o nich Classic Rock Magazine:

VooDoo Club [ STAGE 2 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), 01-242 Warszawa

Wejście – 19:00
Start – 20:00
Bilety – tba

Bilety dostępne pod linkiem:
link niebawem

Zagrają:
Maiden uniteD ( acoustic Iron Maiden tibute band )

Gdy holederski fanklub Iron Maiden poprosił Joeya Bruersa o zrobienie show innego niż zwykły hołd a Steve Harris osobiście uczestniczył w zjeździe trzeba było wymyślić coś naprawdę wyjątkowego. Postanowił wraz z muzykami z kilku innych zespołów wykonać zestaw przearanżowanych akustycznych wersji utworów Iron Maiden.

Reakcja publiczności była niesamowita. Pomysł, który był pojedynczym koncertem przerodził się w projekt, projekt mający na celu zebranie muzyków i fanów w hołdzie muzyce Iron Maiden. Maiden UniteD prezentuje bowiem klasyczne utwory grupy w nowym, ekscytującym wykonaniu a aranżacje akustyczne przekształcają je w coś, czego fani Iron Maiden nie spodziewają się usłyszeć.

Maiden uniteD
https://www.youtube.com/user/MaidenuniteDofficial/

https://www.facebook.com/MaidenuniteD

http://www.maidenunited.com/

> Infinite Dreams – Live feat. Perttu Kivilaakso)
https://youtu.be/m7xpqsvrRks
> Wasted Years (Live)
https://youtu.be/hIO7Uhmehgs
> The Number Of The Beast (video)
https://youtu.be/a145IkumFyU

Maiden uniteD wydało 3 albumy i EP '.

„Mind The Acoustic Pieces” to całkowicie akustyczna reinterpretacja klasycznego albumu „Piece of Mind” z 1983 roku. Wydaniu towarzyszyła europejska trasa klubowa, a także występ na festiwalach Download i Wacken Open Air.

„Across The Seventh Sea” zawiera znane i nieco mniej znane numery Iron Maiden. Gościnnymi muzykami na nim są Perttu Kivilaakso (Apocalyptica) na albumie oraz Lee Morris (ex-Paradise Lost), Stef Broks (Textures) i Luke Appleton (Iced Earth) jako goście tras.

Na albumie „Remembrance” pojawili się byli członkowie Żelaznej Dziewicy: Blaze Bayley i Paul Di’Anno, a także był wielokrotnie prezentowany koncertowo z tymi specjalnymi gośćmi. Trasę zakończył koncert w Royal Theatre w Amsterdamie z udziałem Sharon den Adel (Within Temptation) i Perttu Kivilaakso. Muzycy Maiden UniteD zagrali tam także swoją wersję “Empire of the Clouds” płyty wydanej przez Ironów 8 czerwca 2018 r. A najnowszy album „The Barrel House Tapes” pchnął Maiden UniteD w nową stronę .

——————————————————————————
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin