DEPESZE – Teatr RAMPA / 27.12 / / 00:00

W tym roku mieliśmy okazje podjąć współpracę z Teatrem Rampa przy okazji premiery spektaklu Depesze. Dzięki temu mogliśmy obejrzeć to niezwykłe show, i teraz bez wyrzutów sumienia polecić Wam spektakl.

Jest to niezwykłe widowisko dla fanów muzyki na żywo. Największe hity zespołu Depeche Mode stają się narracją sztuki, doskonale prowadzą nas przez wykreowane, dystopijne Depeche City od sztywnych ram korporacyjnego powielacza, po wyzwalające celebrację życia w blasku gwiazdy i proroka. Przedstawienie staje się prawdziwym koncertem, który poderwie Cię z fotela, a wygląd i głos aktora wcielającego się w postać proroka sprawiają, że czujesz jakby stał przed Tobą sam David Gahan.

 

Szczegółowe informacje i terminy wydarzeń dostępne są na stronie: https://teatr-rampa.pl/spektakl/depesze/

Premiera: 24.03.2023
Ostatni termin: 14.11.2023

Teatr Rampa na Targówku
ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

„Depeche Mode to fenomen w historii muzyki rozrywkowej. Mozaika stylów, w której pop miesza się z elektroniką, rockiem czy new romantic, a symbolika ukryta w teledyskach oraz żywiołowe koncerty porywają fanów na całym świecie. „Depesze” to subkultura, która także w Polsce ciągle jest aktywna i mocno reprezentowana. Nasz Teatr postanowił ją uhonorować i zbadać fenomen muzyki jako przeżycia wspólnotowego, ekstatycznego, a czasem – metafizycznego. 24 marca na deskach Rampy odbędzie się premiera widowiska muzycznego „Depesze”, które umiejętnie połączy elementy twórczości zespołu z próbą oddania jego socjologicznego fenomenu, a przede wszystkim – fenomenu bycia fanem.

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i upodobania muzyczne do podróży do wnętrza dystopijnego Depeche City, gdzie bezduszne korporacje obiecują ludziom „New Life”, a ucieczką od rzeczywistości są rytuały muzyczne, zwane „Black Celebration”, którym przewodzi gwiazda i prorok – Personal Jesus. Poznajcie Little 15, Excitera czy Precious i oddajcie się podróży po świecie dźwięków, obrazów i tekstów piosenek, które na Waszych oczach wcielą się w postaci i miejsca. Zanurz się w nocne miasto. Zostań Depeszem.”