XV-lecie High Blood Pressure + goście - 13 kwietnia 2019 19:00 (sobota)

XV - lecie High Blood Pressure + goście

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

start: 19:00
bilety: 15 - 20 pln

zagrają:
High Blood Pressure band (metal)
Distinct Way (thrash metal)
Those Who Seek (modern metal)
The BLACK WATER PANIC Project (industrial)


High Blood Pressure band - Warszawa
https://www.facebook.com/pg/highbloodband
http://highbloodpressure1.wixsite.com/highbloodband
https://www.youtube.com/user/hbpanubis
http://highbloodpressure.bandcamp.com

Polska grupa muzyczna działająca nieprzerwanie od 2004 roku. Powstała w Białymstoku, obecnie posiada swoją bazę w Warszawie. Muzyka jaką obecnie prezentuje grupa można określić jako rock/metal osadzony klimatem w latach 90-tych. Przez cały okres działalności koncerty w całej Polsce oraz za południową granicą: Czechy oraz Słowacja. Na dorobek grupy składa się 12 oficjalnych wydawnictw w tym 2 długogrające płyty studyjne oraz płyta DVD z okazji dekady istnienia.

Distinct Way - Warszawa
www.distinct-way.com
www.youtube.com/DistinctWay
www.facebook.com/DistinctWay

Grupa wykonująca old school’owy, choć nie schematyczny thrash metal. W 2016 roku nagrali i wydali swoją pierwszą płytę, która zebrała wiele pozytywnych recenzji, miedzy innymi w miesięczniku „Teraz Rock”. W tak krótkim czasie zagrali kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, występowali na wielu przeglądach. Supportowali takie zespoły jak Oddział Zamknięty, Apteka czy też Czechów z The Snuff. Ich największym osiągnięciem jest dotarcie do finału festiwalu EMERGENZA FESTIVAL POLSKA, gdzie zajęli 3 miejsce oraz wyróżnienie na ogólnopolskim festiwalu NEW YORK w Łodzi, gdzie ich występ na żywo spotkał się z dużym uznaniem jury i aplauzem publiczności

Those Who Seek - Warszawa
https://www.facebook.com/thosewhoseekpl
https://www.youtube.com/channel/UCIdpeGPaf-3jlvsOYjzep7Q

Kierunek muzyczny zespołu można określić jako szeroko pojęty modern metal. W muzyce zespołu słuchacze odnajdą brzmienia znane im m. in. z Sylosis, Soilwork, Veil of Maya, August Burns Red czy Lamb of God. Grupa nie poprzestaje jednak tylko na ciężkim i osadzonym gitarowym brzmieniu, ale w swoich numerach eksperymentuje także z elektroniką, jak choćby w najnowszym utworze „United States of Agony”. Wszystkie dotychczasowe nagrania Those Who Seek można odnaleźć na oficjalnym kanale zespołu na Youtube.

The BLACK WATER PANIC Project - Zielona Góra
https://thebwpp.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/BlackWaterPanicProject/

13 kwietnia 2019, po dłuższej nieobecności, na scene wejdzie w nowym line upie zespół TheBWPP by zaprezentować utwory z singla, który ukaże sie jako darmowy dodatek 14 lutego z pierwszym w tym roku numerem Musick Magazine. W skład set listy koncertowej będą też wchodzić piosenki z poprzednich albumów. Jak zwykle, można sie spodziewać interesującego i nietuzinkowego show. Naprzód, na dno, niech zamknie sie za nami powierzchnia czarnej wody.


ZAPRASZAMY \m/
--
organizator:
High Blood Pressure band

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (Dawne Bema 65)

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl (tel. 602 559 066) - Johnny

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl - Jarek

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony