VENFLON + BROWN + THE CROWS - 8 listopada 2014 20:00 (sobota)

Zespoły Venflon, The Crows oraz Brown łączą siły i ruszają w trasę!

Venflon
Venflon to energia metalu i melodia grunge'u. Szerszej publiczności zespół dał się poznać podczas 3-ej edycji programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka" (doszedł do półfinału), występowi w programie "Kuba Wojewódzki" oraz w "Teleexpressie". Prócz tego Venflon ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w Konkursie Kapel Ursynalia 2013, półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock 2013, półfinał AntyFestu i wiele, wiele innych…

The Crows
The Crows to lubelska grupa wykonująca hard rock/metal z elementami muzyki progresywnej. W swej twórczości stawia na mocne brzmienie, melodyjność oraz wyraziste teksty, wykonywane w języku polskim.


BROWN
Zespół BROWN powstał w styczniu 2001r. w Rzeszowie. Gra rocka, z wyraźnym wpływem gatunków panujących w latach 80 i 90.
Zdobywca nagrody publiczności oraz wyróżnienia dla najlepszego wokalisty i gitarzysty festiwalu w Węgorzewie w 2007r., laureat nagrody publiczności Festiwalu GO ROCK 2006. W swojej dyskografii posiada 3 płyty, z których utwory plasowały sie na pierwszym miejscu Listy przebojów Nocy Niezależnych Radia Bieszczady, wielokrotnie gościły w stacjach radiowych m.in. w Radio Rzeszów, Radio Bieszczady, Radio Centrum, Eska Rock, Trójka Polskie Radio.

_______________________________
Bilety: 20PLN

wydarzenie fb

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony