Runika, Gjeldrune, Łysa Góra - 2 marca 2019 19:00 (sobota)

Zapraszamy na wyjątkowy koncert !!! 

RUNIKA x GJELDRUNE (RU) x ŁYSA GÓRA

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

start - 19:30
bilety - 30 pln - 40 pln

zagrają:
Runika (symphonic power folk metal)
GjeldRune (folk metal)
Łysa Góra (heavy folk)

--
Runika - Warszawa , PL
https://www.facebook.com/Runikaband

Zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.
W lipcu 2018 roku wydał pierwszą płytę "Pradawna moc".


GjeldRune - Moscow, RU
https://www.facebook.com/GjeldRune/
http://www.gjeldrune.com/

Melodic power/folk metalowy zespół z Rosji. Melodyjne, solidne granie i energia na scenie to ich znaki rozpoznawcze. Kolejny koncert w stolicy będzie gratką dla wszystkich, którzy mieli okazję usłyszeć zespół w minionym roku.


Łysa Góra - Piaseczno/Warszawa, PL
https://www.facebook.com/LysaGoraZespol/
http://lysagorazespol.pl

Platon powiadał, że gdy w dawnych, słowiańskich czasach dusze spadały na ziemię rozpadając się na połowy, jedna z nich rozbiła się o Łysą Górę i rozpadła na części siedem. Setki lat później w roku 2012, w Piasecznie, siedmioro szaleńców założyło zespół. Przypadek? Nie sądzę. Skład zespołu jest wystarczająco duży aby na 15 minut zablokować małą stację benzynową zamawiając kawę, hot-dogi i zastanawiając się jakie wziąć sosy.

Muzyka inspirowana wsią, czarujące czarownice, Janusze wieś-metalu, hopsztosy. Hola hola! Słowiańsko, heavy-folkowo i bardzo energetycznie. Koncerty bardzo głośne - żeby nie było że nie ostrzegali. Głosy białe a czasem nawet czarne. Instrumentarium od XIX-wiecznych skrzypiec, przez czarcie kopyto, aż po gumowego kurczaka. Mają prawie wszystko w D (kilka utworów jest w innych tonacjach). Nie zmieścili się na paru scenach (basista musiał grać gdzieś na schodach lub za filarem).

Nagrali i wydali do tej pory dwie płyty, które są dostępne na torrentach, co jak wiadomo jest jednoznacznie uznawane w środowisku za sukces.

Do zobaczenia!

--
Organizator :
Runika

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl - Johnny

(tel. +48 602 559 066)

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl - Jarek

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony