Quo Vadis "Tour to Die" - 20 maja 2017 19:00 (sobota)

Bilety:
20 zł przedsprzedaż
25 zł w dzień koncertu
-------------------------------------------------------------
QUO VADIS
Zespół QUO VADIS jest jednym z czołowych przedstawicieli polskiej niezależnej sceny metalowej, uznanym i docenianym w kraju i za granicą. ! Początek zespołu to 1988r. W swojej dotychczasowej działalności zespół miał przyjemność wystąpić i reprezentować Szczecin na większości liczących się festiwalach muzyki rockowej m.in. Metalmania (trzykrotnie), Jarocin (dwukrotnie), Przystanek Woodstock (czterokrotnie), a także w Kopenhadze na "It's Alive", gdzie był jedynym gościem zaproszonym z zagranicy, Rostocku, Frankfurcie, Przystanek Chicago.
QUO VADIS ma na swoim koncie dziewięć płyt: "Quo Vadis", "Politics", "Test Draizea", "Uran", "Po", "Król", „Babel”, „Infernal Chaos”, „Novem”. Płyty otrzymały wiele pochlebnych recenzji w muzycznej prasie (Metal Hammer, Tylko Rock, Brum, Super Expres i innych) oraz zagranicznych portalach muzycznych. Na płycie "Test Draizea" gościnnie wystąpiła śp. Mira Kubasińska - legenda polskiego bitu. Ponadto utwory zespołu Quo Vadis znalazły się na wielu składankach i okolicznościowych wydawnictwach.
Zespół zaangażowany jest w różne inicjatywy charytatywne jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Muzyka Przeciwko Rasizmowi (ukazała się płyta kompilacyjna gdzie znalazł się również utwór QUO VADIS obok takich wykonawców jak: Kazik, T. Love, Big Cyc, Armia, Dezerter, Homo Twist, Farben Lehre i innych), Wykopmy Rasizm ze Stadionów, TOLERANZ (zespół reprezentował Polskę w koncercie w Prenzlau (Niemcy) w ramach akcji "Toleranz" promującej szeroko rozumianą tolerancję wśród polskiej i niemieckiej młodzieży).
W listopadzie 2015 do zespołu dołączył doskonały brazylijski gitarzysta Ian Bemolator, który wniósł sporo świeżej energii do zespołu co widać na koncertach oraz na samej płycie.
W 2016 roku zespół kilkakrotnie koncertował w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, a 3.12.2016r. ukazała się najnowsza, dziesiąta już produkcja zespołu . Płyta nosi tytuł BORN TO DIE i zawiera 10 premierowych kompozycji.
--------------------------------------------------------------------------------------
INDIGNITY
Indignity powstało 2014 roku, kiedy to Miras i Tarki po raz kolejny postanowili połączyć siły. W między czasie do składu wskakuje Sesil. Jeszcze tego samego roku Indignity nagrywa demo celem znalezienia wokalu. 2015 roku kompletuje skład i kończy demo Decrepitude- wokal obsadza Kilas. Indignity szykują się do wydania debiutanckiego albumu. Nowe dzieło jest zatytułowane Realm Of Dissociation.
https://www.facebook.com/indignityofficial/
---------------------------------------------------------------------
SACRIMONIA
Kwartet z Warszawy powstały w 2015 roku, pod koniec minionego roku ujawnił się wraz ze swoją debiutancką EPką „New World Ascension”.

Gatunek: Symphonic Black Metal

Kamila "Lasaira" Grabowska-Derlatka - Vocals
Jakub Zgorzelski- Guitars
Filip Gawlak - Bass
F. S. - Drums
https://www.youtube.com/watch?v=HxdpY94Sva4

https://www.facebook.com/pg/sacrimoniaofficial/

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony