Pożegnanie Majkiego w VooDoo - 15 października 2019 16:00 (wtorek)

Pożegnanie Majkiego

W związku z tragiczną śmiercią naszego współpracownika i bliskiego przyjaciela Majkiego ( Michal Mike Jaroszewicz)

- informujemy że dnia 15.10.2019 (wtorek) w godzinach 16:00-23:00 odbędzie się spotkanie pożegnalne w Warszawie w VooDoo Club (Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, dawne Bema 65) z którym to adresem Majk był związany od wielu lat

- Urna z jego prochami zostanie wystawiona w klubie od godziny 16:00

- Majki był zawsze wielkim miłośnikiem kotów, zatem zamiast kwiatów prosimy o wsparcie fundacji wspierającej opiekę nad jego ukochanymi zwierzakami (pucha będzie dostępna w klubie)*

- Będzie można również obejrzeć pamiątkowy pokaz zdjęć oraz wypić w barze jego zdrowie (dochód z baru tego dnia również przeznaczamy na wsparcie futrzaków)

*PATRONAT NAD ZBIÓRKĄ przyznała nam znana i lubiana warszawska Fundacja Koteria.org.pl do której trafią zebrane pieniądze ( zachęcamy również do przekazania darów rzeczowych - Fundacji przyda się dobrej jakości karma (zwłaszcza dla kociąt) albo zabawki, które mogą zdezynfekować i z powodzeniem przekazać kolejnym kotom)

--
W dniu 18.10.2019 r. odbędą się uroczystości pogrzebowe MICHAŁA JAROSZEWICZA ( Michal Mike Jaroszewicz)

Zgodnie z wolą najbliższej rodziny, ostatnie pożegnanie Michała rozpocznie się mszą w Kościele pw. św. Jerzego w Janowie (pow. Sokółka) ul. Kościelna 3, o godzinie 13:00. Następnie urna z prochami zostanie złożona w grobowcu rodzinnym, na pobliskim cmentarzu parafialnym.

Conquiescat in pace

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony