Merge Conflict & Areon & Good Old Devil / Voodoo Club - 29 kwietnia 2017 19:00 (sobota)

29 kwietnia w stołecznym VooDoo Club odbędzie się koncert dla fanów muzyki spod znaku mocnego riffu. 


Jeśli lubisz stoner rock, grunge czy klasyczne brzmienie w stylu Black Sabbath i Led Zeppelin - koniecznie zarezerwuj sobie ten wieczór!

Wystąpią:

Areon - warszawski zespół, którego muzyka oscyluje gdzieś pomiędzy ciężkimi stoner metalowymi groovami, a klasycznym hard rockowym polotem i chwytliwością, wszystko to doprawione nutą kosmosu i psychodelii.

Założony przez czterech muzyków z kompletnie różnych muzycznych bajek, mających jednak jedną wspolną cechę: miłość do przejaranego rokendrolla. Naszego demo można posłuchać tutaj:https://soundcloud.com/areon-official


Merge Conflict - organizator muzycznych podróży z posępnego, przemysłowego Birmingham lat 70. do deszczowego Seattle lat 90. z przystankami na bluesowych rozdrożach. Przewodnik posługuje się językiem polskim.

Good Old Devil oferuje usługi z pogranicza akustyki, estetyki i fitnessu. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Gazeta „Nasz Dziennik” wybrała nas jako lidera półkuli północnej przewidując nam całkowitą monopolizację i repolonizację segmentu do końca 2025. Wartość rynkowa naszej firmy opiewa na 1,4 zł (zostały jakieś zwrotne butelki po próbie). Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Tylko w kwietniu promocja 0%!

Info o biletach - wkrótce!

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony