Maybe I'm Too i Baby Blue Eyes na Letniej Scenie - 28 lipca 2017 20:00 (piątek)

Maybe I'm Too oraz Baby Blue Eyes po raz kolejny wystąpią wspólnie na scenie. Tym razem mamy przyjemność zagrać na Letniej Scenie w warszawskim VooDoo Club! Zapraszamy na dawkę solidnego rockowego grania. Wstęp wolny!

Maybe I'm Too to powstały w 2016 roku warszawski zespół tworzący muzyczne kompozycje w wielu kanonach rocka. W ich twórczości możemy usłyszeć zarówno alternatywne brzmienia, jak również elementy charakterystyczne dla klasycznego rocka, post grunge'u czy stoner rocka. W krótkim podsumowaniu ich kompozycji wystarczy stwierdzić, że musi być brudno, zwięźle i na temat. Obecnie grupę tworzy czterech muzyków w składzie:

Michał - wokal, gitara
Łukasz - gitara
Paweł - perkusja
Dominik - bas

Baby Blue Eyes to połączenie kalifornijskiego rocka i funku, a nietypowe i energetyczne brzmienia to ich specjalność. Zespół został założony w 2013 roku przez braci Szymona i Maćka. Kompletowanie obecnego składu zespołu trwało rok. Inspiracją dla BBE jest między innymi Red Hot Chilli Peppers, Jimi Hendrix, czy Jack White.
Na bieżąco tworzymy i nagrywamy materiał (do przesłuchania na naszym YT), ale przede wszystkim gramy koncerty! Baby Blue Eyes ma na koncie wiele występów, głównie w Warszawie i okolicach, ale także np. w Poznaniu. Z największych osiągnięć ubiegłego roku warto wspomnieć występ w finale Emergenza 2016 w Proximie, a także w wielu innych przeglądach. Najbardziej jednak lubimy grać dla Was pełne koncerty klubowe: to właśnie tam możemy zagrać cały nasz materiał, porozmawiać z publicznością i po prostu dobrze się bawić!

Grupę tworzy pięciu muzyków: Adam – rozśpiewany prawnik, gitarzyści: pokręcony Maciej i spokojny jak tafla Marcin, Kasia – piękna perkusistka oraz Tomek – inżynier basu.

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony