Letnia Scena VooDoo Club II Burn The Map II Cerber II STEAM - 3 sierpnia 2018 18:00 (piątek)

Cześć!

Zapraszamy wszystkich na solidną dawkę metalu w 3 odmianach.
Trzy zespoły, trzy różne strony ciężkiego grania. Poniżej opisy.

Burn The Map

Gramy ze sobą od kilku lat. Nasza muzyka inspirowana jest muzyką lat 90. i początku nowego milenium. Łączymy to z tym co lubimy we współczesnej muzyce. Nazywamy to „progresywnym rap corem”. Lubimy, gdy muzyka porusza ciało i umysł, dlatego gramy mocno, melodyjnie, ale nie brakuje też tego, co rusza od prawie 5 dekad fanów kultury hip hopowej, czyli groove’u. Po małych perturbacjach w składzie zespołu postanowiliśmy wrócić ze zdwojoną siłą. Jesteśmy w trakcie nagrywania albumu.

Cerber

https://www.facebook.com/CerberBand/
https://cerber.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/cerberszmato/
https://www.youtube.com/playlist?list=PLjM_X0Ri9rg82natJt0kN8Ny0_53VVajr

Zespół CERBER istnieje bez najmniejszej nawet przerwy od 2010 roku. Jego rdzeń stanowi warmiński demon Wiśnia. Towarzyszy mu dwóch zaślepionych nicością kompanów - od 2013 roku Smoluch a od 2018 - Alex.

Razem tworzą zespół, którego gra wprowadza słuchacza w stan dyskomfortu. Koncerty CERBER to ropiejący rytuał szalonego tańca. Doświadczenie nie podobne do żadnego innego.

Muzykę CERBER charakteryzuje unikalny, hardcore'owy sznyt wymieszany z ciężkim, błotnistym sludge metalem. Ponadto obecność melodii jest czasem tak bardzo intensywna jak jej brak. Nieszablonowe kompozycje, liryki i zupełnie nowe połączenia dobrze znanych komponentów to czarny sztandar CERBER.

S.T.E.A.M official

Warszawski zespół poruszający się w stylistyce progresywno-metalowej z mocnym wpływem djentu, oraz elementami elektronicznych brzmień.

W 2016 r. zespół wydał debiutancki, dobrze przyjęty album WARP.

Obecnie w składzie: Adam Fabian Szewczyk - wokal, Tomasz Szałkowski - gitara, Mikołaj Szałkowski - gitara, Michał Biernacki - perkusja.

Zespół szykuje się do wydania drugiej długogrającej płyty "Osiris".


Impreza pod znakiem RAPCORE/HC/DJENT! Będzie ogień!

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony