Legacy Tour: Christ Agony, Thy Worshiper, Ragehammer - 31 stycznia 2017 19:00 (wtorek)

Legacy Tour 2017 - część druga: Christ Agony, Thy Worshiper, Ragehammer

Niezaprzeczalnym faktem jest, że polska scena metalowa przeżywa swój rozkwit i skupia się na niej uwaga coraz większej części świata. Jednym z jej fundamentów jest Christ Agony - zespół, który można rozpoznać po pierwszych dźwięków. Przez ponad ćwierć wieku Cezar konsekwentnie podąża jedyną w swoim rodzaju ścieżką black metalu, wplatając w twórczość zarówno diabelski jad, jak i mroczny romantyzm. Najnowszym jego dokonaniem jest płyta 'Legacy', okrzyknięta najlepszym materiałem Christ Agony od nastu lat! Faktycznie, surowe brzmienie, wściekłość i klimat premierowych utworów w niczym nie ustępują klasycznej 'trylogii'.
Podczas drugiego etapu 'Legacy Tour' obok Christ Agony zobaczymy zespoły, które w 2016 roku bardzo dosadnie zaznaczyły swoją obecność w metalowym światku.
Thy Worshiper, na codzień stacjonujący w Dublinie, wracają do kraju by odegrać 'Klechdy' - płytę tajemniczą, nieokiełznaną, obsceniczną i fascynującą. Ten podwójny album wymyka się jakimkolwiek klasyfikacjom i tylko z pozoru łączy black metal z dzikim folklorem.
Zestaw uzupełnia Ragehammer - krakowski kwartet, który debiutem 'The Hammer Doctrine' porywa publikę od pierwszych sekund występu. Bezkompromisowi, hardzi, ortodoksyjni. Nieopanowany, czarny, speed-thrashowy żywioł. Mają jaja.
27.01. - Wrocław, Firlej
28.01. - Bydgoszcz, Estrada (Metalowy Początek Roku)
29.01. - Poznań, U Bazyla
30.01. - Łódź, New York
31.01. - Warszawa, VooDoo
01.02. - Lublin, Graffiti
02.02. - Rzeszów, Vinyl
03.02. - Katowice, Mega Club (Mistyczna Noc)
04.02. - Kraków, Zaścianek
Szczegóły: fb.com/lefthandsoundsorg/events

wydarzenie na fb

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony