Koncert Skiltron, Lux Perpetua - 27 września 2016 19:00 (wtorek)

SKILTRON – zespół osadzony w muzyce CELTIC I POWER METAL pochodzący z Ameryki Południowej. Argentyńska grupa została założona w 2004 roku. Na koncie mają cztery albumy długogrające: "THE CLANS HAVE UNITED" (2006), "BEHEADING THE LIARS" (2008), "THE HIGHLAND WAY" (2010) oraz "INTO THE BATTLEGROUND" (2013). Na każdym kolejnym albumie zespół rozwijał swój unikalny styl i brzmienie. Zespół zaczynał od koncertów u boku takich zespołów jak GRAVE DIGGER, IN EXTREMO czy KORPIKLAANI, z którymi to pojechał w trasę po Ameryce Południowej w 2010 roku. W 2012 grupa debiutowała na żywo w Europie grając trasę po UK. W 2015 roku Skiltron zagości na największym metalowym festiwalu świata – Wacken Open Air będąc równocześnie pierwszym występującym tam zespołem z Argentyny w historii festiwalu. W 2015 SKILTRON odwiedził również Polskę. Już wkrótce kolejne koncerty, niebawem też wiecej informacji...

https://www.facebook.com/skiltron

"Lux Perpetua - (łac. światłość wiekuista). Jeden z nielicznych, polskich zespołów powermetalowych. Ich muzyka niesie jest pełna niczym nieokiełznanej energii.
Jak sami mówią muzycy "Niesiemy niegasnące muzyczne światło w mroki, gdzie nikt nie odważy się zstąpić. Śpiewamy o minionych bohaterach, herosach, o walce dobra ze złem, snujemy opowieści, w których przewijają się postacie literackie, filmowe, mitologiczne, a nawet z gier komputerowych" Lux Perpetua to szybka, mocna i melodyjna muzyka z pozytywnym przesłaniem!
https://luxperpetua.net/pl/zespol

wydarzenie na fb

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony