Koncert charytatywny na rzecz Agatki, Darka i Sebastiana - 26 maja 2017 18:00 (piątek)

Kochani!!!


Serdecznie zapraszmy na charytatywny koncert na rzecz zaprzyjażnionych ze sobą dzieci:

Sebastiana - ma rzadki zespół genetyczny Strumpell - Lorrain. Objawia się on rozszczepem kręgosłupa, przykurczem ścięgna Achillesa, problemami kardiologicznymi, metabolicznymi, neurologicznymi. Do tego ma astmę na tle alergicznym. Mimo tego jest niesamowicie pogodnym i cierpliwym siedmiolatekiem. Ma szansę na normalne funkcjonowanie. Chcąc utrzymać powolną, ale systematyczną poprawę, chlopiec potrzebuje kosztownej rehabilitacji.
http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/siejka_sebastian.html

oraz

Agatki i Darka - Agatka i Darek to 6-letnie bliźnięta zmagające się z autyzmem. Zebrane środki zostaną w całości wykorzystane na terapię indywidualną, integrację sensoryczną, trening umiejętności społecznych oraz inne zalecane przez specjalistów zajęcia. Kontynuacja terapii jest niezmiernie ważna dla dalszego rozwoju dzieci. Dzięki wczesnej diagnozie i wcześnie wdrożonej terapii Agatka i Darek w ciągu kilku lat zrobili ogromne postępy. Darek, który miał o wiele gorsze rokowania niż jego siostra, ponieważ jako dwulatek był nie mówiącym i nie komunikującym się w żaden sposób dzieckiem, dzięki odpowiedniej terapii jest dzisiaj radosnym i ciekawym świata chłopcem. Dlatego ciągłość terapii jest tak ważna. Jej przerwanie jest niewskazane ze względu na możliwość wystąpienia regresu w wypracowanych już obszarach funkcjonowania.
Więcej o Agatce i Darku: www.facebook.com/DarekiAgatka/

Zagrają:

Artur Kaczorek - czyli będą szanty, piosenka turystyczna, górska, morska, warszawska i podwarszawska, a jak poprosimy nawet Kaczmarskiego zagra :)

Adam Zalewski - Gitara, wokal poruszający się w klimatach blues, rock, folk.

Gentle Breeze - to nowa odsłona poezji śpiewanej i piosenki turystycznej.

Artur Zibi Zdanowicz czyli szanty i folk w najlepszym wykonaniu.

Monika Andrijczuk - niepozorna osoba o przepotężnym głosie w klimacie folkowym.

Paweł Szymiczek – autor muzyki, tekściarz, multiinstrumentalista, założyciel zespołów Mordewind, Matelot, Fonofobia, Ceili, Etnostation.

Toksyny - fajny zespół w klimatach rockowych.


Bilety cegiełki - 10 zł.

WAŻNE!!!
Ponieważ Voodoo ma dwa wejścia - my jesteśmy ulokowani na scenie B (2). Wejście po prawej stronie - na drzwiach będzie plakat wydarzenia. Plan klubu w poście niżej.

W trakcie koncertu odbędą się różne licytacje/loterie. Info o nich za chwilę.

Zbiórka zgłoszona pod nr 2017/1455/KS

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony