Klimat i Wanilia vol.2 - 16 września 2016 21:00 (piątek)

Witamy was na kolejnej odsłonie imprezy "Klimat i Vanilia". Pierwsza edycja wzięła nazwę i sam pomysł imprezy z animowanego dokumentu pod tym samym tytułem, którego pokaz przedpremierowy był na naszej imprezie. Tym razem nie robimy pokazu tegoż dokumentu ale sprawdziła się forma imprezy więc chcemy ją powtórzyć a może i ulepszyć.

Impreza z założenia jest dla osób nowych w "klimacie" lub dla tych co do końca nie wiedzą "z czym to się je" a nie mają odwagi bądź z innych powodów nie chcą lub nie mogą wpaść na imprezy "poważniejsze" z dresscodem itp. (co nie znaczy, że nie zapraszamy na nią naszych stałych bywalców i znajomych z innych imprez)
Forma imprezy jest "luźniejsza" niż na EroFetishNight, nie obowiązuje dresscode, jest mniej pokazów a te które są mają formułę bardziej artystyczną czy edukacyjną. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie alby na imprezie bawić się w tak samo nieskrępowanej formie jak zawsze u nas.
Tradycyjnie jak i na pierwszej edycji rozpoczniemy wykładem "BHP w BDSM". Prowadzić będzie go oczywiście jak zawsze Blacha, ale że jest to kolejny wykład to możecie przygotować mu jakieś konkretne pytania - aby było trudniej i ciekawiej. Osoby nowe dowiedzą się z niego jak bawić się niegrzecznie ale bezpiecznie i jak nie wyrządzić partnerce/partnerowi krzywdy ... przynajmniej większej niż chcemy ??

Jako że Blacha do zjawisk szczególnie estetycznych nie należy trzeba będzie zadbać o wasze poczucie piękna i estetyki i tym zajmie się Kinia Łukaszewska.
Kinia przyjeżdża do nas z Poznania gdzie występuje w Nowym Cyrku skutecznie romansując ze sceną burleski i fetish (aktywnie udzielając się na tamtejszej scenie kinky). Jest współzałożycielka kuglarskiego kolektywu Spin me i Fundacji Pro-Spin.
Zaprezentuje na scenie VooDoo zmysłowy pokaz połykania ognia i podpalania ciała, po którym uczestnicy będą mogli spróbować na własnej skórze paru ognistych sztuczek.
Jeśli dopisze frekwencja może też namówimy Kinię do pokazu rozszerzonego o burleskę, fetish itp. Zachęcamy do obejrzenia pokazu a także do aktywnego w nim uczestnictwa ... jeśli ktoś się odważy oczywiście. Pokazy Kingi to z połączenie zmysłowości z dopracowaną choreografią i nutką niebezpieczeństwa.

Zapraszamy więc na troche luźniejszą w formie acz nadal ostrą imprezę do VooDoo.

O oprawę muzyczną zadba: DJ.REN (Rock, Gothic, lata-80)

Autorka zdjęcia plakatowego: ALEKSANDRA SALAMON

- IMPREZA OTWARTA BEZ DRESSCODE ANI ZAPISÓW NA LISTĘ -

Wstęp od 18 lat.
Całkowity zakaz fotografowania i filmowania na imprezie !

START: 21:00
WEJSCIE: 20 PLN

Miejsce:
VOODOO CLUB - al.Prymasa Tysiąclecia 48a Warszawa (www.voodooclub.pl)

wydarzenie na fb

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony