GOTHOTEKA + KONCERT : JESIEŃ - 11 grudnia 2015 21:00 (piątek)

W piątek 11 grudnia Gothoteka zaprasza na koncert i parkiet w Voodoo Club!

Na imprezie dźwięki spod flagi post-punk, cold wave, darkwave, gothic, batcave, a także elektroniczne zaserwują Marand, Meren-Re, Yvonne i Krucza.

* Gościnnie zagra Bašnia z setem cold wave/gothic rock/dreampop/shoegaze/electropop.

Koncert zagra toruński zespół JESIEŃ
(post-punk | noise-rock | psychodramatic)

http://jesien.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/grupajesien

Jesień, znana także jako Grupa Przestępcza "Jesień", to toruńskie trio, w którego skład wchodzą Michał Supcziński (bas), Maciej Karmiński (perkusja) i Szymon Szwarc (gitara, głos). Muzykę zespołu charakteryzuje igranie.
Jeśli nałożymy na owo igranie klisze terminologiczne, z których większość posiada przedrostek "post-", zrozumiemy, że chodzi tu o dążenie do określenia tożsamości muzycznej poprzez penetrację piosenkowych form i walkę z nimi, czego efektem jest nieustanne popadanie w kolejne piosenkowe formy.
Motoryka tych działań posiada walor intelektualny, muzycy zdają sobie sprawę z błędnego koła, w jakim się znaleźli, próbując określić się wobec formy nie za jej pomocą. To sprawia, że owoce tych poczynań są słodko-kwaśne, często gorzkie, podane na kartonowym talerzyku i obsypane popiołem. Każde zamknięcie cyklu jest dla muzyków powodem kolejnych wątpliwości.Bo właściwie Jesień chce pokazać muzykę problematyczną, świadomą niedoskonałości ludzkiego organizmu i umysłu, wreszcie, świadomą wielowarstwowości świata dźwięków, organizujących się z garażowym zacięciem, nutką ironii, liryzmu oraz brakiem szacunku okazanym bezrefleksyjnemu pochłanianiu form piosenkowych.

• • •

start: 21:00
wstęp: 15 zł

wydarzenie na fb

  

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony