Combo Breaker + Koncerty Other Vision Rec. - 17 czerwca 2017 20:00 (sobota)

Już 17 czerwca zasmakujecie mieszanki najlepszego podziemnego hip-hopu na imprezie premierowej Combo Breaker wraz z koncertami Other Vision Rec. w Voodoo Club! 


Płyta „Combo Breaker” to najnowsze wydawnictwo Other Vision Rec. Już 17 czerwca będziemy wspólnie świętować jego premierę w klubie VooDoo, gdzie zagra dla was:

- DRUŻYNA BERGMANISA (Bergmanis x Miper x FonTam x NGE)
- FONTAM x WROOBEL
- LAGI x BAQU
- CZERWIN

Imprezę poprowadzi dla was: Gregor & Czerwin!
Wejście: 10PLN

Startujemy o godzinie 20 i bawimy się tak długo aż starczy nam sił! Po koncertach przewidujemy after party i DJ set, przy którym będziemy wspólnie świętować wydanie kolejnego albumu pod szyldem OVR.

Na imprezie będzie możliwość zakupu naszych fizycznych albumów: najnowszego „Combo Breaker” Bergmanisa, a także „Masz coś pomóc?” Lagiego i BaQa.

COMBO BREAKER:
Kolejny długogrający materiał Bergmanisa po Lokowaniu Produktu z 2015, tym razem osadzony stuprocentowo na autorskich bitach. Płyta klimatycznie przeplata najróżniejsze jazdy autora, od osadzonego na pulsujących, trapowych bangerach Wroobla braggadocio, przez mroczne, ocierające o trillwave podkłady Lagiego po introwertyczne przemyślenia na cloudach pepera. Dwa lata od premiery poprzedniego materiału pozwoliły autorowi na rozwój warsztatu technicznego, jak i doszlifowanie formy tekstowej, co pozwoliło na nagranie kompletnej i spójnej płyty, nie tracąc przy tym nic z różnorodności brzmienia.

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony