Bloodthirst / Warfist / Armagh / Psychopath - 4 lutego 2017 19:00 (sobota)

Już 4 lutego w warszawskim klubie VooDoo będziecie mogli podziwiać zniesmaczenie i herezję w wykonaniu czołowych przedstawicieli rodzimego black/thrash z Bloodthirst i Warfist. Imprezę otwierają Armagh i Psychopath.

Bilety (tylko w dniu koncertu): 20 pln

BLOODTHIRST - THRASH/BLACK METAL - POZNAŃ
Bloodthrirst - to już 10 lat minęło od wydania Let Him Die, skład zmienił się kompletnie, a Poznaniacy nie zwalniają. Mimo, że ostatnie materiały uważam, za ze wszech miar udane, gorąco namawiam zebranych do skandowania "Paradise is Covered by Death" pod sceną, bo to jeden z najlepszych numerów w historii polskiego thrash metalu

WARFIST - THRASH BLACK METAL - ZIELONA GÓRA
Chciałoby się napisać, że zielonogórzanie grają riffy ostre jak żyleta, ale dużo trafniejsze byłoby powiedzenie, że te riffy są ostre jak tulipan zrobiony z flaszki po czystej rektyfikowanej. Mimo, że pewnie będą chcieli promować zeszłoroczne Metal To The Bone, to może dadzą się namówić i zagrają Alcoholic Raids?

ARMAGH - BLACK/HEAVY METAL WARSZAWA
- świeżynki powiązane personalnie ze znanym warszawskim Bestiality i wypada mieć nadzieję, że niedługo będą tak samo rozpoznawalni. Bo o odstawaniu jakością nie ma mowy!

PSYCHOPATH - THRASH METAL - WARSZAWA/RZESZÓW

Psychopath - death/ thrash zagrany z takim ogniem, że od powrotu chłopaków na deski sceniczne drastycznie pogorszyła się jakość powietrza w stolicy, które od tej pory robi się coraz bardziej smoliste...

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony