Beyond The Unholy Grave - MORTHUS + BESTIALITY + BOLTCROWN - 2 stycznia 2015 19:00 (piątek)

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dla sparaliżowanego ex-wokalisty Decapitated Adriana "Covana" Kowanka dlatego bierzcie znajomych i nie szczędźcie grosza dla Covana!

Zagrają:

MORTHUS - (pod)Warszawska horda zagłady napędzana nienawiścią. Powstała w 2012 roku, kiedy to czterech maniaków postanowiło siać kult zniszczenia w najlepiej znanej im formie - grając Blackened Death Metal! Wydana przez nich w tym roku EPka "The Abyss" zebrała masę pozytywnych opinii zarówno ze strony fanów jak i recenzentów. Zawarty tam materiał jest bezkompromisowy i nie bierze jeńców! (https://www.facebook.com/morthusband?fref=ts)

BESTIALITY - to czwórka młodych gości z Warszawy, kultywujących black/thrashowe łupanie... czyli szybko, głośno i do przodu! Jeśli jesteś miłośnikiem chamskiego i prostego grania spod znaku Imperator, Nifelheim czy Merciless, to pozycja obowiązkowa! (https://www.facebook.com/pages/Bestiality/838611276153519)

BOLTCROWN – speed/heavy metalowa grupa z Warszawy założona w 2013 roku. Pod koniec 2014 roku ukazała się debiutancka EP-ka zespołu ''Reign Of The Damned''. Beyond The Unholy Grave to ich pierwszy koncert.
https://www.facebook.com/boltcrownband?fref=ts

Wjazd: 10zł
Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

wydarzenie na fb

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony